Polityka prywatności

 1. Administratorem portalu miastoiludzie.pl jest firma Libre sp. zoo, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.
 2. Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.
 3. Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w miastoiludzie.pl udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń . Rejestracja nie jest obowiązkowa.
 4. Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu miastoiludzie.pl.
 5. Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.
 6. Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych.
 7. Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są do:
 8. Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu miastoiludzie.pl.
 9. Prowadzenia księgowości
 10. Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.
 11. Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.
 12. Użytkownik zobowiązuje się do posiadanie tylko jednego konta w portalu [PORTAL] oraz do nieudostępniania danych dostępowych osobom trzecim.
 13. Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.
 14. Na stronach portalu miastoiludzie.pl. wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies , których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.
 15. Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.
 16. Brak akceptacji przez Użytkownika Polityki Prywatności oznacza brak akceptacji regulaminu.


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU miastoiludzie..pl

 Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej miastoiludzie.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu miastoiludzie.pl, którego Wydawcą jest oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.