11 listopada uczestniczyli w uroczystościach w Bochni, Brzesku i Tarnowie

BOCHNIA, BRZESKO, TARNÓW. Przedstawiciele Konfederacji – Ruchu Narodowego uczestniczyli 11 Listopada w uroczystościach patriotycznych zorganizowanych w Bochni, Brzesku i Tarnowie. W Bochni wieniec pod pomnikiem złożyli Czesław Kwaśniak, Paweł Potoczek i Krzysztof Gagatek. Następnie udali się na uroczystości do Brzeska, gdzie składano wieniec z udziałem brzeskich działaczy ugrupowania.

Czesław Kwaśniak w Brzesku był jeszcze w delegacji składającej wieniec od Solidarności, jako przewodniczący “S” Can Packu, największego w regionie zakładu pracy. Wspólnie z Czesławem Kwaśniakiem wieniec złożyły: szefowa regionu bocheńsko-brzeskiego i zarazem przewodnicząca Solidarności oświatowej Agnieszka Morawiec oraz szefowa “S” w brzeskim szpitalu Urszula Majmurek.

Wieczorem grupa działaczy z Czesławem Kwaśniakiem na czele złożyła wieniec pod Grobem Nieznanego Żołnierza w Tarnowie, podczas miejskich obchodów 11 Listopada.

Poniżej galeria zdjęć:

Chcesz wspomóc redakcję, kup najnowszy numer magazynu Miasto i Ludzie