Powiatowy Dzień Bibliotekarza odbył się w Oleśnie

OLESNO. W bibliotece w Oleśnie były kwiaty, odznaczenia i podziękowanie za pracę dla bibliotekarek i bibliotekarzy z całego powiatu dąbrowskiego. Zjawiło się wielu znamienitych gości, aby złożyć takie uroczyste podziękowanie. W piątkowy wieczór odbyły się powiatowe obchody Dnia Bibliotekarza.

Odznaczono i wyróżniono pracownice bibliotek ze wszystkich gmin Powiśla Dąbrowskiego, a także pracownice bibliotek szkolnych i emerytowane bibliotekarki. Były też okolicznościowe przemówienia a na deser koncert w wykonaniu słynnej sopranistki z Tarnowa Alicji Płonki oraz jej absolwentów w klasie śpiewu Tomasza Furmana i Katarzyny Plewniak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

MiastoiLudzie.pl – regionalny serwis informacyjny. Wydarzenia, kultura, sport z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, dębickiego