Święto Plonów odbyło się w podtarnowskiej gminie Skrzyszów

SKRZYSZÓW. W niedzielę odbyły się dożynki gminne Skrzyszowa. Dopisała ładna pogoda i frekwencja. Wójt Marcin Kiwior częstował uczestników chlebem z tegorocznych zbóż, który otrzymał od starostów tegorocznych dożynek.

Były także występy artystyczne w wykonaniu grupy folklorystycznej Swojacy. Na miejscu swoje stoiska mieli m.in. pszczelarze oraz Koło Gospodyń Wiejskich z pobliskiej Łękawicy. Zabawa na obiektach sportowych w Skrzyszowie trwała do późnych godzin wieczornych. – Widać po ludziach, że są spragnieni wspólnych kontaktów i uczestniczenia w tego typu imprezie – komentował wójt Skrzyszowa Marcin Kiwior.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dożynek.