Zjazd psów berneńskich odbędzie się w Tarnowie

TARNÓW. 2-3.07.2021 r. odbędzie się kolejny ogólnopolski zjazd berneńczyków w Tarnowie. Te wspaniałe tricolorowe miśki można będzie zobaczyć już w piątek 2 lipca w godzinach wieczornych w restauracji „U Młynarzy”, gdzie zawsze są mile widziane.

W sobotę 3 lipca ok. godz. 9:00 barwny korowód wyruszy spod boiska MKS Tarnovia przy ul. Bandrowskiego i podąży ul. Krakowską w stronę Rynku. Przewidywany jest tam krótki postój, słowo od organizatorów oraz występ młodej wokalistki Julii Dudy. Następnie uczestnicy zjazdu przeniosą się do Ośrodka Rekreacyjnego „Dziki Bór” w Wał-Rudzie, gdzie odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu. Ponadto Adrianna Jeleń przeprowadzi pokaz agility, a później odbędą się mini zawody sportowe dla psiaków i ich opiekunów. Organizatorzy: Barbara i Kinga Truty.

MiastoiLudzie.pl – regionalny serwis informacyjny. Wydarzenia, kultura, sport z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, dębickiego