Szlakiem cmentarzy wojennych z I wojny w gminie Ciężkowice i okolicach

CIĘŻKOWICE. Wspólnie z Ryszardem Zięciną, Jerzym Kacerem i Zdzisławem Jasiewiczem wybraliśmy się szlakiem cmentarzy wojennych z I wojny znajdujących się w gminie Ciężkowice i okolicach. Przy okazji zwiedziliśmy miejsca pamięci z czasów II wojny oraz Park Zdrojowy, który w tych dniach zostanie oddany do użytku.

Kilka godzin to oczywiście było zbyt mało, aby odwiedzić wszystkie turystycznie interesujące miejsca. W najbliższych wydaniach Miasto i Ludzie opiszemy niektóre z nich. Na www.miastoiludzie.pl można obejrzeć zdjęcia z kilkugodzinnej eskapady turystycznej.

Piszemy o Ciężkowicach, sprawdź sam!

MiastoiLudzie.pl – regionalny serwis informacyjny. Wydarzenia, kultura, sport z powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, dębickiego