Menu

Spotkanie działaczy Ruchu Narodowego w Tarnowie

TARNÓW. W tarnowskim biurze Konfederacji odbyło się dziś spotkanie przedstawicieli Ruchu Narodowego z Tarnowa. Gościem spotkania był prezes Ruchu Narodowego na Małopolskę Bartosz Wilczyński oraz prezes Ruchu Narodowego ze Śląska Tomasz Dorosz. Podczas spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć Czesława Kwaśniaka, lidera listy Konfederacji do Sejmu w okręgu tarnowskim w ostatnich wyborach parlamentarnych.

Tematem spotkania był między innymi rozwój struktur lokalnych Ruchu Narodowego w Tarnowie – powiedział nam Czesław Kwaśniak. – Artur Irzykowski odebrał podczas tego spotkania pełnomocnictwo do budowy koła Ruchu Narodowego w mieście Tarnowie. Omawialiśmy też przygotowania do wyborów parlamentarnych i samorządowych, które odbędą się w 2023 roku. Musimy oprzeć nasze listy w tych wyborach na osobach, które mają duże poparcie w swoich środowiskach lokalnych i cieszą się zaufaniem. Wtedy lista, na której znajdą się takie osoby, ma szanse uzyskać wysoki wynik. Już teraz musimy zachęcać i mobilizować przyszłych potencjalnych kandydatów, aby wystartowali za dwa lata z list Konfederacji.

Po spotkaniu była okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia dla Miasto i Ludzie, na którym uczestników spotkania utrwaliliśmy przed tarnowskim biurem Konfederacji.

Gazeta do nabycia w punktach sprzedaży prasy w Małopolsce i na Podkarpaciu

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>