Menu

Powrót do przeszłości w Biedronce, czyli Kuboty i cudowne lata 90.

Biedronka to kultowa marka. Nic więc dziwnego, że szuka do swojej oferty kultowych produktów. Do takich należą Kuboty – ikona lat 90. Nowa oferta wchodzi do sklepów sieci 31 maja, wodoodporne klapki w dostępne będą w wyjątkowo niskiej cenie: 19,99 zł.

Tamagotchi, Pegasus, Pokemon, Turbo, Super Mario. To symbole popkultury lat 90., obok których śmiało można postawić Kuboty.

W latach 90. Edyta Górniak na Eurowizji zajęła 2. miejsce, a w telewizji można było obejrzeć pierwsze odcinki Śmiechu warte, Familiady czy Mody na sukces. Wtedy też do Polski przyjechały pierwsze Kuboty. Sprzedawane na lokalnych targowiskach szybko zdobyły serca milionów Polaków.

opisuje historię swojego systemu marka Kubota

Wtedy też, w połowie lat 90., na polskim rynku pojawia się sieć handlowa Biedronka. Po ponad 20 latach łączy siły z firmą Kubota, wprowadzając do sprzedaży słynne niegdyś klapki, które w 2018 roku przeżywają swój renesans. Pierwsza kolekcja kolorowego obuwia na rzep pojawia się w Biedronce w 2019 roku i od razu skrada serca klientów sieci.  

Biedronka, tak jak marka Kubota, stawiała pierwsze kroki w Polsce w latach 90. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że nawiązując współpracę z marką Kubota, możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko świetny produkt, ale i przyjemne wspomnienia. Nie bez znaczenia jest też to, że to kolejna znana polska marka, której produkty mogą znaleźć się sklepach Biedronka w całej Polsce.

Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w Biedronce

Wygodne i zawsze modne Kuboty z zapięciem na rzep, dzięki którym możemy wybrać się w podróż do przeszłości, pojawią się w sprzedaży w sklepach Biedronka 31 maja. Będą dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, w rozmiarach 37-45, w cenie 19,99 zł za parę.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>