Umowa na rozbudowę i przystosowanie pomieszczeń dla przedszkola w Skrzyszowie

Moment podpisania umowy przez wójta i skarbnika Skrzyszowa z właścicielami firmy budowlanej, która w lipcu rozpocznie prace

SKRZYSZÓW. W Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie podpisano dziś umowę na wykonanie nowych pomieszczeń dla skrzyszowskiego przedszkola. Gmina Skrzyszów pozyskała na ten cel 1,1 mln zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Pieniądze te przeznaczone zostaną na rozbudowę i przystosowanie pomieszczeń do potrzeb przedszkola, które za dwa lata przeniesie się do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie. – Bardzo cieszymy się z tego, że udało się nam pozyskać 1,1 mln zł na przebudowę i rozbudowę szkoły w Skrzyszowie na potrzeby przedszkola – mówi wójt Skrzyszowa Marcin Kiwior.

Więcej o planach odnośnie skrzyszowskiego przedszkola w gazecie Miasto i Ludzie, która obecnie jest w kioskach.