Uroczysta sesja w Ciężkowicach: Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości dla Ryszarda Zięciny

CIĘŻKOWICE. Sesja odbyła się przed południem w Urzędzie Miejskim w Ciężkowicach. Jedynym punktem było wręczenie medalu przyznanego przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Odebrał go Ryszard Zięcina, działacz pierwszej Solidarności, przez lata pracownik Zakładów Mechanicznych w Tarnowie, mieszkaniec gminy Ciężkowice.

Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości wręczył Ryszardowi Zięcinie wicewojewoda Ryszard Pagacz. Była okazja do fotorelacji dla Miasto i Ludzie, którą prezentujemy.