Rodzice pierwszych noworodków obdarowani

CENTRUM ZDROWIA TUCHÓW. Rodzice dzieci, które jako pierwsze urodziły się w Porodówkach Nowej Generacji otrzymali podarunki od zarządu Centrum Zdrowia Tuchów.

Jak już informowaliśmy pierwsze dziecko, które w tym roku przyszło na świat w powiecie tarnowskim to Miłosz, który urodził się w Szpitalu Rodzinnym w Tuchowie.  Julia Maria, urodzona w Dąbrowie Tarnowskiej, jest pierwszym tegorocznym dzieckiem na Powiślu. Rodzice dzieci otrzymali właśnie prezenty od władz spółki prowadzącej obie Porodówki Nowej Generacji w obu miastach.

Bony podarunkowe do sklepu z akcesoriami dla dzieci i niemowląt, kwiaty i certyfikaty gratulacyjne przekazali Ordynatorzy oddziałów ginekologiczno-położniczych w towarzystwie Pielęgniarek Oddziałowych. Rodzicom raz jeszcze serdecznie gratulujemy. Dzieciom życzymy dużo zdrowia.

Nowy numer Miasto i Ludzie już w kioskach