Menu

Poradnia w Wojniczu wznawia pracę

WOJNICZ. Na powrót ruszają świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Wojniczu, prowadzonej przez Centrum Zdrowia Tuchów. Po przerwie spowodowanej śmiercią długoletniego lekarza wojnickiej społeczności lekarza Władysława Barana w Przychodni Medycyny Rodzinnej przyjmował będzie lekarz specjalista medycyny rodzinnej Krzysztof Grębosz.

Świadczenia będą udzielane w Wojniczu w czwartki i piątki w godzinach od 15:00 do 18:00. Pobranie materiału do badań analitycznych będzie się odbywać w poniedziałki w godzinach 8.00–9.00.

W pozostałe dni pacjenci będą przyjmowani w Wierzchosławicach oraz w Biadolinach. Rejestracja do Centrum Zdrowia Wierzchosławice prowadzona jest pod nr tel. 14 679 70 22.  W środy pacjenci mogą korzystać ze świadczeń POZ w Biadolinach. W tym przypadku rejestracja prowadzona jest pod nr tel. 14 679 15 14.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>