Menu

Porodówka Nowej Generacji pracuje na powrót

TUCHÓW. Wznowiono zawieszone świadczenia Porodówki Nowej Generacji w Tuchowie. Udało się opanować problemy kadrowe i ruszyły przyjęcia Pacjentek.

Przypomnijmy, że w ostatnich zewnętrznych badaniach satysfakcji realizowanych przez fundację Rodzić po ludzku tuchowski Oddział Ginekologiczno-Położniczy zyskał najwyższe opinie w zakresie zadowolenia z opieki i kontaktu z dzieckiem po narodzinach.   

Zdecydowana większość, bo ponad  90 % Pań, wybiera tutejszą Porodówkę Nowej Generacji ze względu na rekomendację lekarza prowadzącego ciążę.  Znaczący wpływ na tę decyzję mają także opinia o oddziale i warunki lokalowo-sanitarne. Rośnie liczba Pacjentek, które informacje o warunkach porodu czerpią od znajomych i od rodziny oraz z mediów społecznościowych.

Mocną stroną tuchowskiej porodówki pozostaje indywidualne podejście do każdej z Pacjentek czyli podmiotowość i życzliwość personelu. Zdecydowana większość Pań deklaruje, że ponownie wybrałyby Tuchów na miejsce porodu.

Coraz więcej Pacjentek przygotowuje plan porodu, zazwyczaj konsultowany z położną. Część wypełnia ten dokument w szpitalu.

Wznowiono zawieszone świadczenia Porodówki Nowej Generacji w Tuchowie

Nowy numer Magazynu Miasto i Ludzie w kioskach od 6 listopada

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>