Menu

Wysokie miejsca młodych strzelców Delfina Tarnów w ogólnopolskich zawodach

STRZELECTWO. W dniach 9-13 wrzesień 2020 roku odbyła się we Wrocławiu Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w strzelectwie sportowym.

Ognisko TKKF DELFIN w Tarnowie reprezentowali: Angelika Szczerba i Michał Polak. Na co dzień uczennica Technikum w Zespole Szkół Budowlanych oraz uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Podopieczni trenera Kazimierza Kacera oraz Barbary Brożek.

W Mistrzostwach Polski w konkurencji MIX w pistolecie pneumatycznym w kwalifikacjach zajęli 6 miejsce i zakwalifikowali się do ścisłego finału. Do walki o medale wystartowało 24 zespoły. W finale rywale byli lepsi i drużyna z Delfina zajęła 8 miejsce.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek młodszych wystartowała Angelika Szczerba. Angelika wystrzelała 453 punkty i zajęła wysokie 6 miejsce na 47 startujących.

Życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>