Menu

Wszystkiego najlepszego – (Nie)mundurowy Dzień Dziecka – KONKURS

Z okazji Dnia Dziecka, Samorząd Gminy Skrzyszów wraz z dyrektorami szkół i przedszkoli, przedstawicielami instytucji gminnych, strażakami, nauczycielami i służbami mundurowymi, pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia dzieciom, życząc wszystkiego… ale o tym już w filmie. Zapraszamy!

FILM (https://www.youtube.com/watch?v=8ggyE0g9ADg)

KONKURS Odpowiedz na pytanie i wygraj następujące nagrody: 10 voucherów do Parku Rozrywki Szara Sowa w Zawadzie (park linowy), 10 voucherów do parku trampolin FlyPark Tarnów, dmuchany zamek na własnym ogrodzie – 2h (dzieci do 10 lat), 3x rolki, hulajnoga elektryczna.

 PYTANIE

Wymień nazwy wszystkich miejscowości gminy Skrzyszów oraz 5 zawodów, które pojawiają się w filmie (Nie)mundurowy Dzień Dziecka.

 ODPOWIEDZI

Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu osoby dorosłej prosimy o przesłanie na adres mailowy: jaroslaw.ciochon@gcb-skrzyszow.pl.

 TERMIN

Na odpowiedzi czekamy od 1-3 czerwca br. Losowanie nagród 4 czerwca br. o godz. 17.00 za pośrednictwem Tarnowskiej.tv (www.tarnowska.tv). Relację można będzie obejrzeć również na stronie internetowej Urzędu Gminy w Skrzyszowie (www.skrzyszow.pl).

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU (http://skrzyszow.pl/wp-content/uploads/REGULAMIN.pdf)

i RODO (http://skrzyszow.pl/wp-content/uploads/Karta-zg%C5%82oszeniowa-uczestnika-RODO-rev.1-skonwertowany.pdf)

 

Więcej informacji z regionu w najnowszym wydaniu Magazynu Miasto i Ludzie:

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>