Menu

Wskazania nagłe w Tuchowie z ograniczeniami

Zaopatrywanie urazów narządów ruchu w ramach tak świadczeń nagłych realizowane od niedawna w Tuchowie to jedna z form Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej. Nie jest to usługa w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej ani Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Oznacza to, że Pacjenci mogą zatem liczyć na zaopatrzenie złamań, zwichnięć czy skręceń tylko w sytuacji dostępności specjalistów w godzinach pracy poradni.

Prócz Poradni Urazowo–Ortopedycznej podobne zasady dotyczą Poradni Chirurgii Dziecięcej i Poradni Okulistycznej. W praktyce dostępność specjalistów jest niewielka, bo planowanych wizyt jest bardzo dużo. – Dlatego jasno podkreślamy, że nasze świadczenia realizowane są przy dostępności lekarzy. Np. w porze nocnej chorzy powinni korzystać ze świadczeń szpitalnych oddziałów ratunkowych – tłumaczy szefowa zespołu przychodni CZT Magdalena Gębica.

 

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>