Menu

4 Nations Cup. Hiszpania B pokonała Polaków

Po zaciętym i emocjonującym meczu polscy piłkarze ręczni przegrali z rezerwowym składem reprezentacji Hiszpanii 26:27. Turniej Czterech Narodów odbywa się w Arenie Jaskółka. Ostatni raz w Tarnowie piłkarze ręczni grali 43 lata temu.

Po pierwszej połowie, która została zdominowana przez Hiszpanów, niewiele wskazywało na tak wyrównany wynik końcowy. Jednak w drugiej połowie, również dzięki dopingowi licznie zgromadzonej publiczności, Polacy zaczęli odrabiać straty. Pomimo starań gospodarzy, Hiszpanie utrzymali zwycięstwo.

Turniej Czterech Narodów potrwa do niedzieli, biorą w nim udział Polska, Hiszpania B, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Białoruś. W sobotę o 17:30 Białoruś zmierzy się z Hiszpanią B, a o 19:45 Polska ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. W niedzielę o 18:15 Hiszpania B zagra przeciwko Zjednoczonym Emiratom Arabskim, a o godzinie 20:00 Polska z Białorusią.

fot: Wojciech Biedroń

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>