Przegląd talentów Ziemi Tarnowskiej w tenisie stołowym

W hali sportowej w Pawęzowie odbył się turniej tenisa stołowego „Przegląd talentów Ziemi Tarnowskiej w tenisie stołowym”. Turniej został zorganizowany przez Panów Wojciecha Przeklasę i Andrzeja Szczepańskiego z miejscowego UKS-u FORTEM.

Impreza miała na celu skupić najlepszych zawodników tenisa stołowego ziemi Tarnowskiej spośród młodzieży szkolnej. Do turnieju swoje reprezentację wystawiły takie kluby jak Sokół Żabno, Villa Verde Olesno, Tarnowa Tarnów, Jordan Zakliczyn, MOKSIR Czchów, Galux Skrzyszów i oczywiście FORTEM Pawęzów.

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych, czyli klasy 1 do 4, klasy 5 i 6i klasy 7,8.Z racji tego, że organizatorzy dysponują małą aczkolwiek kameralną salą lista uczestników została z góry ograniczona do szesnastu zawodników w każdej kategorii. To zapowiadało, że nie będzie tam osób przypadkowych a co za tym idzie poziom zawodów będzie wysoki.

I tak też się stało, wysoki poziom zawodników i doskonale zorganizowane zawody pozwoliły cieszyć się zawodnikom jak i kibicom pięknem tego sportu. Organizatorzy zapewniają, że jeżeli znajdzie się więcej takich ludzi jak Pan Krzysztof Jagieła i Pan Piotr Michałkow, którzy zasponsorowali nagrody i katering, to na pewno zorganizują następną imprezę tego cyklu. Z tego miejsca dziękował też wójtowi gminy Lisia Góra Panu Arkadiuszowi Mikule, który nieustanne wspiera ich w każdej inicjatywie.

Klasyfikacja po turnieju Kat. 1-4

1. Hubert Winkler