Menu

TTSK K-Team Tarnów rozpoczyna sezon 2019

Krzysztof Kłusak i Cezary Turek wychowankowie sekcji kartingowej tarnowskiego klubu TTSK K-Team, rozpoczynają sezon 2019 w sporcie samochodowym.                                           

 Krzysztof Kłusak i Cezary Turek będą reprezentować tarnowski klub TTSK K-Team Tarnów, działający przy torze kartingowym Speed Race w Tarnowie, podczas zawodów Time Attack Poland 2019. Już 06 kwietnia Krzysztof Kłusak i Cezary Turek powalczą na torze Moto Park Ułęż o cenne punkty do klasyfikacji generalnej. Tarnowianie są faworytami w walce o podium  i na pewno nie zawiodą swoich kibiców.  Krzysztof Kłusak jest ubiegłorocznym Wicemistrzem TAP 2018 i wygrywał już na torze Moto Park Ułęż, natomiast Cezary Turek był bezkonkurencyjnym kierowcą podczas finałowej rundy zawodów.  Zawody TAP 2019 odbędą się w tym roku na najważniejszych torach wyścigowych Polski i będą składać  się z siedmiu rund. Time Attack Poland to jedna z najszybszych serii rozgrywanych w naszym kraju.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>