Światowa sztuka zawitała do gminy

SZYNWAŁD. Jerzy Martynow prezentuje swoje malarstwo na wystawie w centrum bibliotecznym w Szynwałdzie. Wernisaż odbył się na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia.

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Tarnowscy artyści w galerii muzealnej”. W tym cyklu tarnowscy artyści prezentują swoje prace w siedzibie tarnowskiego muzeum. Ale nie wszystkie wystawy są organizowane w Tarnowie. Już po raz kolejny wystawa odbywa się w podtarnowskim centrum bibliotecznym gminy Skrzyszów w Szynwałdzie. Więcej w gazecie miasto i ludzie.