Menu

Sharks wygrywają rzutem na taśmę w hicie czwartej rundy BIG 3

W Tarnowskiej Lidze Koszykówki BIG 3 rozegrano 4 rundę w 3 edycji, jedyną niepokonaną drużyną jest drużyna Sharks 

Sobotni mecz 4 rundy to na pewno hit tej kolejki w którym spotkały się dwie najlepsze drużyny czyli Sharks i Hetman Killer’s. Początek to zdecydowana dominacja Killerów, którzy stopniowo powiększali swoją przewagę, która sięgnęła nawet 20 punktów a po stronie Rekinów nie było widać pomysłu na ten mecz.

Druga połowa to już zupełnie inne Rekiny, które poczuły krew i za sprawą coraz bardziej skutecznego duetu J.Maciejewski – W.Kuraś zdobywcy 73 punktów w tym 12 celnych trójek !

Kilerzy z każdą minutą słabli w obronie i byli coraz mniej skuteczni w ataku co wykorzystał przeciwnik i nadal jest niepokonaną drużyną tej edycji.

W niedzielę jako pierwsi zagrali Zdrowy Projekt z Ecofishing, którzy nadal czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w tej edycji. W tym meczu po raz kolejny świetne zawody rozegrał P. Badełek z Ecofishingu zdobywca 44 punktów lecz to i tak było za mało by pokonać drużynę zdrowego Projektu w której na wyróżnienie zasłużył P. Pabian zdobywca 25 punktów ale to dobra gra całej drużyny dała im kolejne zwycięstwo. Ecofishing zbliżył się już nawet na 2 punkty w tym meczu i pachniało niespodzianką lecz przeciwnik kontrolował sytuacje do końca i wygrał ten mecz różnicą 9 punktów.

W ostatnim meczu tej rundy spotkały się Damar Cookie’s i Wild Baller’s którzy nadal czekają na swoją pierwszą wygraną ! W tym meczu Ciasteczka totalnie zdominowały grę co dało im już do przerwy wysokie prowadzenie 46:26

W drużynie Wild Ballers nawet A. Schabowski był tego dnia słabo dysponowany, zdobył 29 punktów lecz to nie było to na co go stać !

W drużynie Ciasteczek kolejne dobre zawody na dobrej skuteczności rozegrał D. Legieć zdobywca 30 punktów, którego wspierał A. Sobczyk 26 punktów co pozwoliło wygrać pewnie ten mecz i umocnić się na czwartym miejscu w tabeli.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>