Menu

Rekiny wygrywają w meczu na szczycie, pierwsza wygrana Ciasteczek w trzeciej edycji BIG 3

W Tarnowskiej Lidze Koszykówki BIG 3 rozegrano 3 rundę w której na początek zmierzyły się drużyny, które jeszcze nie wygrały w tej edycji czyli Ecofishing i Damar Cookie’s.

W tej edycji Ecofishing zmienił widocznie skład i jak na razie nie ma jeszcze odpowiedniego zgrania co nie pozwala walczyć o zwycięstwo. Ten mecz pokazał, że póki co jest jeszcze widoczna różnica miedzy drużynami i musimy jeszcze poczekać na pierwsze zwycięstwo Ecofishingu, za to Ciasteczka zaprezentowały się dobrze w tym meczu o czym mogą świadczyć bardzo wyrównane zdobycze punktowe i wszyscy trafili do Top 10 – 3 rundy.

W drugim meczu tej rundy spotkały się drużyny Hetman Killer’s i Wild Ballers, w drużynie Killerów kolejny raz zabrakło T. Gębarowskiego jak i powracającego do zdrowia T. Niskowskiego lecz to nie przeszkodziło Kilerom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa do którego poprowadził ich duet B. Niepsuj i nowy zawodnik M. Baran.

W drużynie Wild Ballers po raz kolejny świetny mecz zaliczył A. Chabowski zdobywca 42 pkt w tym 10 trójek, lecz to było za mało na Kilerów i na pierwsze zwycięstwo muszą jeszcze poczekać.

W ostatnim meczu tej rundy spotkały się niepokonane drużyny czyli Rekiny i Zdrowy projekt a mecz można było nazwać meczem na szczycie. I tak też było, drużyny pokazały że mecz zasłużył na hit tej rundy ! Od początku to Zdrowy Projekt dyktował warunki w tym meczu głównie za sprawą świetnej gry P. Pabiana zdobywcy 39 punktów w tym meczu.

Mecz był bardzo wyrównany i toczył się praktycznie kosz za kosz a pierwsze prowadzenie Rekinów nastąpiło w 20 minucie meczu, którego nie oddali już do końca.

W drużynie Rekinów na wyróżnienie na pewno zasłużyli W. Kuraś, J. Maciejewski jak i J. Leśniak którzy poprowadzili swoją drużynę do wygranej i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.

Już w 4 rundzie dojdzie do starcia z Killerami, którzy aktualnie są na drugim miejscu tracąc zaledwie kilka małych punktów do lidera co zapowiada kolejny hit !

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>