Turniej tenisa stołowego z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Dnia 10 listopada 2018 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie odbył się turniej tenisa stołowego z okazji przypadającej w tym roku 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

W całodniowych zawodach wzięło udział 120 uczestników w 7 kategoriach-frekwencja była imponująca! Sędzią głównym był Stanisław Dąbroś, mecze rozgrywane były zgodnie z regulaminem PZTS. Turniej odbył się pod patronatem Starostwa Tarnowskiego. Organizatorzy dziękują wszystkim ofiarodawcom.
Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewczęta:
1. Karolina Gajdur (SP Mikołajowice) 2. Izabela Starzec (SP Ilkowice) 3. Oliwia Rzepka (SP Ilkowice)
Kategoria chłopcy ur. 2006 r. i młodsi:

1. Oliwier Szczepański (SP Pawęzów) 2. Mikołaj Gajdur (SP Mikołajowice) 3. Mateusz Gajowy (SP Niwka)

Kategoria chłopcy ur. w latach 2003 – 2005:
1. Krystian Stawara (SP Nieciecza) 2. Krystian Gajdur (SP Mikołajowice) 3. Artur Ostrowski (SP Mikołajowice)

Kategoria chłopcy ur. w latach 2003 – 2005:

Kategoria chłopcy ur. w latach 1999 – 2002:
1. Jan Kijowski (III LO Tarnów) 2. Adrian Cich (I LO Tarnów)

Kategoria amator: Mistrzostwa Gminy Żabno
1. Marcin Węgiel (Łęg Tarnowski) 2. Marek Sadko (Konary) 3. Stanisław Nowak (Nieciecza)