Menu

Andrzej Poniedzielski wystąpił w Żabnie

Na wesoło czwartkowy wieczór spędziła publiczność zgromadzona w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wszystko to za sprawą wyjątkowego gościa. Żabno odwiedził bowiem Andrzej Poniedzielski.

Występy Andrzeja Poniedzielskiego od lat bawią inteligentnym dowcipem i piosenkami także tymi, które sam artysta określa mianem “Meine Kleine Cover Garden”. W Żabnie nie zabrakło anegdot z życia artysty, jego bacznej analizy absurdów otaczającej nas rzeczywistości, w tym stosunków damsko – męskich. To wszystko gotowy przepis na miło spędzony czas, za który publiczność nagrodziła Andrzeja Poniedzielskiego gromkimi brawami.

Po występie artysta długo rozmawiał z fanami, rozdając autografy i stając do wspólnych fotografii.

Andrzej Poniedzielski to poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk, humorysta, gitarzysta, twórca scenariuszy, reżyser, osoba związana z kabaretem oraz aktor Teatru Ateneum w Warszawie.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>