III Tarnowska Mundurowa Akcja Zbiórki Krwi

W  sobotę 1 września 2018 roku w godzinach 8.00-13.00 na obiektach Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie przy ul. Klikowskiej 39 odbędzie się III Tarnowska Mundurowa Akcja Zbiórki Krwi organizowana przez mundurowe kluby krwiodawstwa zrzeszone przy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, oraz Służby Więziennej.

W ramach akcji pod hasłem „Ratuj życie razem z nami”, strażacy, policjanci, strażnicy więzienni zapraszają wszystkich dorosłych do oddania krwi, która zostanie przekazana dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Zapraszamy również najmłodszych mieszkańców naszego miasta i regionu, którzy w tym czasie będą mogli dotknąć motocykli, radiowozów oraz wozów strażackich i służby więziennej. Pokażemy „Bezpieczny Dom”, a funkcjonariusze Wydziału Prewencji tarnowskiej komendy podpowiedzą najmłodszym co zrobić aby uchronić się przed niebezpieczeństwem w drodze do szkoły jak i z powrotem, oraz czego unikać będąc samemu pod nieobecność rodziców w domu lub podczas zabawy na podwórku.

Dla każdego krwiodawcy przygotowaliśmy drobne upominki. Zapraszamy i jednocześnie zachęcamy do udziału w naszej akcji, która zaplanowana jest w sobotę 1.09.2018 roku na obiektach Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie przy ul. Klikowskiej 39.

Każdy krwiodawca chcący oddać krew w tym dniu winien mieć przy sobie dowód osobisty i dzień wcześniej powstrzymać się od spożywania alkoholu.

Więcej wiadomości w Magazynie miasto i Ludzie w Twoim kiosku