Projekcje bajek, animacji i filmów w AmfiQ – poniedziałki i wtorki sierpnia

W  drugiej  połowie wakacji amfiteatr letni zaprasza na:  projekcje bajek, animacji i filmów.

Polskie bajki dla najmłodszych w poniedziałki i wtorki o godzinie 11.00, a wśród nich “Zaczarowany ołówek”, “Przygody Misia Uszatka”, “Pampelini”, “Przygody skrzatów” i “Muminki”.
W poniedziałki o godzinie 18.00 dla starszych (15+) Wakacyjne hity polskiej animacji, w czterech blokach tematycznych, ze Studia Miniatur Filmowych oraz ze Studia Filmów Rysunkowych Bielsko-Biała.

Natomiast poniedziałkowe wieczory będą filmowe, rozpoczęcie projekcji o godzinie 19:00, a wśród zaplanowanych filmów: zdobywca 6 Oscarów i 6 Złotych Globów, musicalowe arcydzieło “La, la, Land” w reżyserii Damiena Chazelle’a, wzruszający muzyczny film dokumentalny o Sixto Rodriguezie czyli “Sugar Man” w reżyserii Malika Bendjelloul’a, oraz oparty na prawdziwej historii, zabawny i poruszający francuski hit “Nietykalni” w reżyserii Oliviera Nakache i Érica Toledano.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku