Menu

Zapraszamy do amfiteatru – rusza strefa kibica

Kolejna inwestycja dobiegła końca. Dziś letni amfiteatr przy ul. Kopernika został oficjalnie otwarty.

Po części oficjalnej,o godz. 12.30, trwa   biesiada pokoleń „Wolność jest w nas”,zorganizowana w ramach w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych w subregionie tarnowskim (godz. 13.00-16.00). W integracyjnej zabawie wezmą udział niepełnosprawni i pełnosprawni seniory oraz dzieci i młodzież. W programie artystycznym znajdą się pieśni patriotyczne i niepodległościowe. Wszyscy uczestnicy będą mogli włączyć się do wspólnego biesiadowania i wziąć udział w zabawie tanecznej. Dla gości przygotowany zostanie również poczęstunek.

O godzinie 17.00 zgromadzeni w amfiteatralnej widowni kibice, będą mogli natomiast oddać się sportowym emocjom. Przeciwko sobie na murawie staną reprezentacje Polski i Senegalu.

Strefa otwarta będzie godzinę przed rozpoczęciem pierwszego podczas tych mistrzostw pojedynku polskiej reprezentacji, czyli od godz. 16, a na telebimie o wymiarach 5 x 3 m mecze oglądać będzie mogło 500 kibiców. Dzisiaj oprócz spotkania Polska – Senegal obejrzeć będą oni mogli również rozpoczynający się o godz. 20 pojedynek Rosja – Egipt.

W ramach strefy coś dla siebie znajdą także najmłodsi. Od godz. 16 do zakończenia spotkania Polska – Senegal, dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez animatorów (m.in. z chustą Klanza), konkursach i zabawach sportowych oraz zajęciach plastycznych czy też zobaczyć pokaz giga baniek mydlanych. Do ich dyspozycji będzie także dmuchany giga dart oraz zamek dmuchany.

Oprócz dzisiejszych pojedynków w strefie kibica obejrzeć będzie można także dwanaście (lub trzynaście) innych meczów pierwszej rundy. Będą to spotkania:

 20 czerwca
godz. 17 – Urugwaj – Arabia Saudyjska
godz. 20 – Iran – Hiszpania

22 czerwca (ewentualnie)
godz. 20 – Serbia – Szwajcaria

 23 czerwca
godz. 20 – Niemcy – Szwecja

24 czerwca
godz. 20 – Polska – Kolumbia

25 czerwca
godz. 16 – Urugwaj – Rosja
godz. 20 – Hiszpania – Maroko

26 czerwca
godz. 16 – Dania – Francja
godz. 20 – Argentyna – Nigeria

 27 czerwca
godz. 16 – Niemcy – Korea
godz. 20 – Brazylia – Serbia

 28 czerwca
godz. 16 – Japonia – Polska
godz. 20 – Anglia – Belgia

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>