Janusz Gładysz zainaugurował kampanię

W tarnowskim starostwie odbyła się konferencja prasowa Janusza Gładysza, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta miasta Tarnowa.

Gładysz pojawił się na niej w obecności byłej Pani Premier Beaty Szydło. Obecny był także prezes okręgowego zarządu PiS-u, poseł Włodzimierz Bernacki.

Konferencję Janusza Gładysza w tarnowskim starostwie rozpoczęła Beata Szydło, która mówiła o tym m.in., że Tarnów to piękne miejsce na mapie Polski. Jest także znaczącym miejscem na mapie Małopolski. Dlatego, zdaniem Pani Premier, prezydentem Tarnowa powinna zostać osoba, która zna to miasto od podszewki, a taką właśnie osobą jest Janusz Gładysz.

– Nasz kandydat przez lata był także przedsiębiorcą w Tarnowie zna więc od podszewki potrzeby mieszkańców i ludzi prowadzących tu biznes – mówiła w Tarnowie Beata Szydło.

Janusz Gładysz powiedział, że chce stworzyć w Tarnowie takie warunki życia dla mieszkańców, aby młodzi ludzie widzieli w mieście perspektywy dla siebie na przyszłość i wybierali Tarnów jako miejsce życia. – Natomiast w ostatnich latach w Tarnowie nie działo się najlepiej – mówił Janusz Gładysz, kandydat na prezydenta miasta.

Uczestnikiem konferencji prasowej w starostwie była także poseł PiS-u Anna Czech.

Tekst i fot. Marcin Baniak