Śpiąca królewna i wójt w koronie

WIETRZYCHOWICE. W Wietrzychowicach odbyła się plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka, podczas której wójt gminy Tomasz Banek na godzinę stał się księciem, a przewodniczący Rady Gminy – królem.

Wszyscy radni gminy wspólnie z wójtem dali już po raz trzeci przedstawienie dla najmłodszych z okazji ich święta. Odegrali na scenie „Śpiącą królewnę”. Jak nam mówili po spektaklu, trema była, może nawet większa niż podczas zgłaszania trudnych spraw na sesji Rady Gminy. Ostatecznie sesje odbywają się co miesiąc, a kostiumowy spektakl dla dzieci jest tylko raz w roku.

O tygodnik Miasto i Ludzie pytaj w swoim sklepie lub zamów w redakcji. W redakcji zamówić można także odbitki ze zdjęć osobiście, telefonicznie lub mailowo.