Menu

Trójkowa „Sjesta” w Mościcach

Już po pierwszych słowach Marcina Kydryńskiego witającego się z liczną publicznością podczas spotkania w mościckiej  filii biblioteki, wiadomo było, że nie da się oddzielić dziennikarza znanego z muzycznych audycji Trójki, od fotoreportera,  dziennikarza i autora książek podróżniczych.

I takie właśnie było to spotkanie,  które w zamyśle miało dotyczyć jego  książki -podsumowania  podróży w ciągu 25 lat  ilustrowanego wyjątkowymi zdjęciami, a podczas którego gość opowiadał także ciekawie o swoich fascynacjach muzycznych, inspiracjach z dzieciństwa, pragnieniach i… burzliwej miłości do Trójki. Nie zabrakło anegdot o współpracy z  Patem Methenym, czy spotkaniu ze Stingiem.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!

Już po pierwszych słowach Marcina Kydryńskiego witającego się z liczną publicznością podczas spotkania w mościckiej filii biblioteki, wiadomo było, że nie da się oddzielić dziennikarza znanego z muzycznych audycji Trójki, od fotoreportera, dziennikarza i autora książek podróżniczych.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>