Menu

Sandecja wygrała pierwszy mecz w Niecieczy

Sandecja Nowy Sącz na stadionie w podtarnowskiej Niecieczy wygrała z Pogonią Szczecin 2:1. Drużyna z Sądecczyzny gra na obiekcie miejscowego zespołu Bruk-Betu Termaliki do czasu wybudowania dla niej nowego stadionu.

Pierwszą bramkę zdobyli goście. W 21. minucie Dariusz Formella pokonał bramkarza Sandecji, Michała Gliwę. W drugiej połowie gole strzelali już tylko gospodarze. Alexander Kolev dwukrotnie trafił do bramki rywali  – w 56. i 75. minucie. Do tej pory Sandecja na obiekcie pod Żabnem zanotowała jeden remis i jedną porażkę.

“Do trzech razy sztuka i w końcu się udało tutaj wygrać” – powiedział trener drużyny gospodarzy, Radosław Mroczkowski, który był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. “Na pewno stać nas na lepszą grę niż w dzisiejszym meczu”, podsumował trener Pogoni Szczecin, Maciej Skorża, który podkreślił także, że jego drużyna popełniła sporo błędów w obronie.

Posłuchaj wypowiedzi obu trenerów.

fot: Wojciech Biedroń

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>