Bartosz Szeliga zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki

Dwudziestoczteroletni Bartosz Szeliga dołączył do kadry Bruk-Betu Termaliki. Nowy zawodnik Słoni pochodzi z Nowego Sącza, gdzie reprezentował barwy pierwszoligowej Sandecji.

Na wiosnę sezonu 2012/2013 trafił do Piasta Gliwice, w którym występował nieprzerwanie do końca ubiegłego sezonu. Z Piastunkami zaliczył 98 występów w Ekstraklasie, w których strzelił 11 bramek. Bartosz to bardzo wszechstronny zawodnik. W poprzednim klubie występował zarówno na pozycji napastnika, jak również na prawej stronie obrony i pomocy.

Zawodnik, który ze “Słoniami” związał się trzyletnim kontraktem, liczy na dalszy piłkarskich rozwój. – Bardzo się cieszę, że trafiłem do Bruk- Betu Termaliki Nieciecza, Po czterech latach występów w ekstraklasie, zostaję na tym poziomie. To dla mnie jest ważne. Mimo, że trafiam do nowego klubu pod koniec okienka transferowego, to nie oznacza, że nie trenowałem. Cały czas ćwiczyłem z rezerwami Piasta Gliwice. Jutro natomiast dołączę do nowych kolegów. Szatnia nie będzie dla mnie nowa. Znam się z Przemkiem Szarkiem, Kamilem Słabym i Dariuszem Trelą – mówi piłkarz.

Nowy nabytek Bruk-Betu Termaliki jest uniwersalnym graczem. – Najlepiej czuję się na boku boiska, bez względu czy gram w pomocy czy obronie – dodaje. Zawodnik czeka na ligowy debiut. – Jestem bardzo głodny gry i ciągnie mnie na murawę. Chciałbym zadebiutować w najbliższą sobotę. Wiem, że to nie ode mnie zależy. Gdy zagram zrobię wszystko, żeby zespół z mojej postawy miał jak najwięcej korzyści – mówi piłkarz.

Źródło: http://www.termalica.brukbet.com

Więcej wiadomości  w Magazynie Miasto i Ludzie w twoim kiosku