Menu

Katarzyna Misiołek – autorka, która odwiedziła z nową książką tarnowską Bibliotekę

Wtorkowe popołudnie, 11 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej upłynęło pod  hasłem “literatura pisana przez kobiety, to nie literatura kobieca”. Książki czytane przez kobiety, to niekoniecznie słodkie opowieści o kawiarenkach pod kwiatkami, pełnymi kotków i ciasteczek.

Krakowska autorka książek opowiadających o trudnych losach kobiet, które nie opierają się na wytartych schematach fabularnych, lecz poruszających bolesne, a czasem tylko ukryte strony życia zaprezentowała swoja kolejną książkę, która własnie wchodzi na rynek “Nie podchodź bliżej”. Spotkanie w Bibliotece zgromadziło wielu czytelników, ciekawych tego, co autorka powiedziała o pracy nad książkami, prowadzeniu fabuły i spojrzenia na rożne aspekty wyborów życiowych swoich bohaterów.

Więcej w papierowym wydaniu MiL w Twoim kiosku!

Foto: Iga Sady

 

Wtorkowe popołudnie, 11 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej upłynęło pod hasłem literatura pisana przez kobiety, to nie literatura kobieca". Książki czytane przez kobiety, to niekoniecznie słodkie opowieści o kawiarenkach pod kwiatkami, pełnymi kotków i ciasteczek.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>