Menu

MWSE prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia

Trwa REKRUTACJA w Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie na studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe na rok akademicki 2017/2018. Rekrutacja prowadzona będzie do 30 września 2017 roku.

W ofercie studia licencjackie (I stopnia) i magisterskie (II stopnia) na kierunkach Zarządzanie i Pedagogika oraz studia licencjackie (I stopnia) na kierunkach Finanse i rachunkowość oraz Turystyka i rekreacja.

Z myślą o uatrakcyjnieniu oferty Uczelni przygotowano liczne nowości. Pracownicy Katedry Zarządzania zapraszają na specjalność Logistyka w biznesie zarówno na studia I jak i II stopnia. W ofercie studiów II stopnia na kierunku Pedagogika nowością jest specjalność Pedagogika szkolna i doradztwo zawodowe.

Aktualna oferta studiów podyplomowych liczy 13 obszarów tematycznych, w tym nowość – Przedsiębiorczość dla nauczycieli.

W ofercie także liczne szkoleniakursy dokształcające i kursy językowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną MWSE na stronie: www.mwse.edu.pl w zakładce oferta edukacyjna.

Szczegóły dotyczące rekrutacji (terminy, wymagane dokumenty, punkt rekrutacyjny) dostępne: http://www.mwse.edu.pl/rekrutacja.

Uwaga kandydaci! Zjazdy na studiach niestacjonarnych odbywają się co 2 tygodnie (zajęcia planowane będą w piątki od 16.00, soboty i niedziele).

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>