Menu

Jaskółki w pojedynku ze Stalą Rzeszów

„Jaskółki” czekają derby ze Stalą Rzeszów w najbliższą niedzielę, 4 czerwca. Na torze w Mościcach rozegrany zostanie mecz VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Przy okazji rewanżowego meczu przygotowano sporo atrakcji z okazji Dnia Dziecka, m.in.  bezpłatny wstęp dla kibiców do 13. roku życia. Otwarcie bram stadionu już o godz. 11:30, prezentacja zawodników o 14:30.

Podczas spotkania derbowego obowiązywać będzie system identyfikacji kibica. Aby zakupić bilet, każda osoba będzie musiała podać swój numer PESEL przy zakupie. Organizatorzy spotkania informują, że sprzedaż pojedynczego biletu może się wydłużyć, dlatego sugerują zakup wejściówek w przedsprzedaży. Jednocześnie podkreślają, że klub nie będzie prowadził wcześniejszej rejestracji. Osoby posiadające karnet nie muszą się rejestrować.

W dniu meczu czynnych będzie sześć kas – dwie od strony dworca PKP, kolejne dwie od strony parku i pozostałe przy sektorze gości. Kibice proszeni są o wcześniejsze przybycie na stadion.
Najmłodsi kibice, którzy przybędą odpowiednio wcześniej na mecz, mogą liczyć na specjalne atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Wystarczy zgłosić się do specjalnie przygotowanej strefy za pierwszym łukiem już od g. 11:30.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>