Menu

Konferencja pedagogiczna w MWSE już w maju!

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie oraz Katedra Nauk o Wychowaniu zapraszają na III Konferencję Naukową pt.: „Relacja uczeń – nauczyciel”. Konferencja odbędzie się dnia 18 maja 2017 roku (rozpoczęcie godz. 9.30), w budynku Uczelni przy ul. Waryńskiego 14.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń pedagogicznych i wychowawczych odnoszących się do relacji uczeń ‒ nauczyciel w szeroko rozumianym znaczeniu. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z różnorodną interpretacją relacji ucznia i nauczyciela oraz poglądami badaczy dotyczącymi wpływu typu osobowości nauczyciela i ucznia na proces kształcenia, poznają wykorzystywane przez nauczycieli strategie i techniki umożliwiające osiąganie sukcesów dydaktycznych.

Konferencja adresowana jest do pracowników wyższych uczelni, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, rodziców, studentów oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie włączyć się do dyskusji na temat współczesnej szkoły.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej: marta.falinska@mwse.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Waryńskiego 14, 33-100 Tarnów

z dopiskiem Konferencja naukowa „Relacja uczeń – nauczyciel” do dnia 30 kwietnia 2017 r.

Kontakt z organizatorami: mgr Marta Falińska, e-mail: marta.falinska@mwse.edu.pl, tel. 600 961 235.

Karta zgłoszenia dostępna: http://www.mwse.edu.pl/wazne/konferencja-18-maja-2017-r-zgloszenia-do-30-kwietnia-2017.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>