Abstrakcje i pejzaże

Wystawę obrazów abstrakcyjnych i pejzaży tarnowskiego artysty Grzegorza Wójcika będzie można oglądać w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej od 24 lutego. Wernisaż odbędzie się dzień wcześniej, 23 lutego, o godz. 17.00.

Abstrakcje-i-pejzaze_mediumGrzegorz Wójcik urodził się w 1988 r. Jest absolwentem tarnowskiego Studium Renowacji Mebli i Wyrobów Snycerskich w Tarnowie oraz malarstwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w pracowni prof. Grażyny Borowik. Obecnie studiuje Arteterapię na Uniwersytecie Pedagogicznym. Zajmuje się malarstwem pejzażowym i abstrakcyjnym, rysunkiem, renowacją mebli, a także projektowaniem graficznym. Bierze aktywny udział w życiu artystycznym Tarnowa. Jest autorem wystaw indywidualnych i zbiorowych, a jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka0217