Menu

Przebój sezonu w Brzesku

Gwiazdorska obsada z rolami w Vabanku, Seksmisji, CK Dezerterach, Krollu, produkcji Kilerów 2-óch, ale także w Klanie czy w Tańcu  z gwiazdami. To chyba najmocniejsza strona spektaklu „Przebój sezonu”, który zaprezentowany zostanie w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku  8 lutego o godzinie 18-ej. Widowisko określane jako komedia nieprzewidywalna reżyseruje Krzysztof Jaroszyński.  Na scenie można będzie zobaczyć Olgę Borys, Elżbietę Zającównę, Dariusza Kordka czy Michała Milowicza. 

Komedia opowiada o krótkiej drodze ze szczytu na dno. O tym, jak złudne  jest czasami przekonanie o swojej przyszłości. Okazuje się bowiem, że życie wymyśla najdziwniejsze scenariusze, bardzo trudne do przewidzenia. Przynajmniej niektórzy aktorzy odtwarzają tutaj postaci  niezbyt odległeod swoich codziennych realiów. Jednym z bohaterów jest Daniel Wielorak,  uwielbiany aktor – celebryta, znany z telewizyjnych reklam. Zarabia krocie, jest obiektem zainteresowania mediów plotkarskich, prowadzi wystawny dom.  Ma piękną żonę, przytomnego impresaria i uległą asystentkę. Wiedzie życie jak  w bajce do czasu, gdy do jego willi przez przypadek trafia więzień zbiegły   z pobliskiego zakładu karnego. To Stasiek – mężczyzna, który niczym specjalnie się nie wyróżnia prócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Wieloraka. Wielokrotny bigamista jest w gruncie rzeczy nieporadnym życiowo pechowcem. Potrafi jednak wywrzeć wrażenie na asystentce Wieloraka Dorocie, która realizuje niecodzienny plan. Przyszłość okazuje się  wielką zagadką.

przeboj-564x800

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>