Menu

Sześć medali, cztery tytuły mistrzowskie

Z sześcioma medalami i czterema tytułami mistrzów Małopolski z Halowych Mistrzostw Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych wrócili lekkoatleci KU AZS PWSZ Tarnów. Zawody rozegrano w Brzeszczach.

Szesc-medali-cztery-tytuly-mistrzowskie_mediumMistrzami województwa zostali: Mateusz Różański w skoku w dal, Kamil Kubala w biegu na 60m juniorów, Daniel Grobecki w biegu na 60m juniorów młodszych oraz Joanna Pokorny w biegu na 60m przez płotki juniorek.

Na trzecim miejscu na podium stanęli Grzegorz Ungar za bieg na 60m juniorów i Zuzanna Maciejczyk za bieg na 60m juniorek.

Tarnów reprezentowali też zawodnicy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego zdobywając dwa srebra i jeden brąz. Rafał Szablowski w pchnięciu kulą był trzeci. W tej samej konkurencji drugą lokatę wywalczyła Aleksandra Nalezińska. Srebrny medal w biegu na 60m przez płotki powędrował do Aleksandra Kopacza.

Więcej wiadomości w Magazynie Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka

Komentarze ( 1 )

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>