Menu

Utrzymać pozycję lidera

Ostatnie w tym roku spotkanie w ramach II ligi kobiet siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów zagrają z TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski. Mecz odbędzie się w sobotę, 17 grudnia. Początek o godz. 18.00 w hali sportowej PWSZ.

utrzymac-pozycje-lidera_mediumPo dziewięciu ligowych kolejkach podopieczne Michała Betleji zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Jeżeli z sobotniego pojedynku wyjdą zwycięsko, tegoroczne zmagania ukończą na pozycji lidera. Drugą lokatę zajmuje ekipa z Jarosława, która traci do tarnowianek zaledwie jeden punkt. Zespół z Tomaszowa Lubelskiego jest czwarty.

Mecz z TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski będzie ostatnim w tym roku spotkaniem rozegranym przez tarnowskie zawodniczki. Następnie czeka je niemal miesięczne przerwa. Siatkarki „Jedynki” na parkiet powrócą w nowym roku. 14 stycznia zagrają na wyjeździe z UKS Szóstka Mielec.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>