Menu

Oryginalne prezenty dla fana motoryzacji

Prezent dla fana motoryzacji nie musi być drogi. Wielbiciel czterech kółek z pewnością będzie zadowolony, jeśli dostanie pomysłową koszulkę z logo ulubionej marki samochodów, naklejkę z ciekawym tekstem na szybę lub voucher na przejazd ekskluzywnym samochodem

Aby sprawić przyjemność osobie, której wielką pasją jest motoryzacja, wbrew pozorom nie potrzeba wydawać majątku. Prawdziwy fan ucieszy się z zarówno z ciekawego gadżetu do jego auta, jak i np. voucheru na przejazd sportowym samochodem.

Przejażdżka ekskluzywnym autem

W Polsce coraz popularniejsze stają się wypożyczalnie, które umożliwiają przejechanie się ekskluzywnymi i sportowymi autami. Jazda Lamborghini na prezent może okazać się świetnym pomysłem, by zadowolić naszego fana motoryzacji. Koszt takiego przejazdu wbrew pozorom nie nie jest wielki. Przykładowo za zajęcie miejsca za kierownicą Lamborghini Gallardo i przejazd jednego kółka po torze wyścigowym trzeba zapłacić około 300 zł. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować nie ma prawa jazdy, to wypożyczalnie oferują jeszcze opcję przejażdżki w roli pasażera super auta. Cena takiego pakietu jest nawet o 50% mniejsza.

Koszulki i naszywki z ulubioną marką

Dobrym i nieco tańszym pomysłem na prezent jest zakup koszulki z logo ulubionej marki. T-Shirt z napisem BMW, Subaru czy Alfa Romeo może stanowić zatem idealny podarunek. Przed zakupem oczywiście trzeba sprawdzić rozmiar obdarowanego i markę samochodu, jakim się porusza lub którą się pasjonuje. Koszt takiej koszulki to około 50 zł.

Ciekawym rozwiązaniem są również naszywki. Dzięki temu, że można je przyszyć na dowolne ubranie, nasz fan motoryzacji będzie mógł sam zadecydować, gdzie i na czym chce umieścić swoje ulubione logo. Ich ceny zaczynają się już od 20 zł wzwyż.

Nalepki z cytatami

Poruszając się po polskich drogach nie sposób nie zauważyć samochodów z naklejkami o przeróżnej treści. Odnoszą się zazwyczaj do osób znajdujących się w pojeździe (naklejki dla rodziców z imieniem dziecka), stylu jazdy czy marki prowadzonego auta. Są świetnym pomysłem na drobny podarunek. Można je kupić już za około 10 zł.

Transmiter zmieniający ryk silnika

Jeśli nasz fan motoryzacji nie posiada sportowego auta, a zawsze o tym marzył, to w bardzo łatwy sposób możemy sprawić, że za pomocą jednego przycisku poczuje się jak kierowca wyścigowy. Na rynku dostępne są specjalne transmitery w cenie około 100 zł, które podłączone do gniazda zapalniczki wykrywają prędkość silnika naszego samochodu i generują ryk, jaki towarzyszy jeździe super autem. Jest to oryginalny pomysł na prezent, którym nasz obdarowany z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony.

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>