Menu

Kacper Szczurek bardzo wysoko w Finale Rok Cup Italia

Rewelacyjnie zaprezentował się w ostatniej finałowej serii zawodów we Włoszech tarnowianin Kacper Szczurek. Tym razem młody zawodnik kartingowy klubu TTSK K-TEAM Tarnów uczestniczył 10-11.09.2016 roku we zmaganiach Finał Rok Cup Italia na włoskim torze Adria International Raceway.

szczurekPonownie łatwo nie było, stawka zawodników bardzo wyrównana, co pokazuje przebieg całej dwudniowej rywalizacji. Kacper ostro walczył o swoje pozycje i znowu pokazał, że w zawodach zalicza się do ścisłej czołówki kategorii juniorskiej na świecie.

W kwalifikacjach swojej grupy zajął bardzo dobre 3 miejsce, co pozwoliło na koniec uzyskać 6 pozycję. Z bardzo dobrej strony pokazał się w wyścigach eliminacyjnych tzw. Heatach w których jeden wygrał, a w drugim zajął ósme miejsce, co ostatecznie pozwoliło mu zająć trzecie miejsce. Z kolei w prefinale przyjechał po bardzo zaciętej walce na torze na 4 pozycji. W wyścigu finałowym Kacper zaprezentował się ponownie z dobrej strony, kierowca tasuje się z rywalami, lecz ostatecznie notuje spadek i linię mety mija zajmując 6 miejsce.

Kolejne zawody z udziałem Kacpra już 20-22 października International Final Rok Cup na torze w Lonato.

Kibicujemy naszemu reprezentantowi oraz trzymamy mocno kciuki za sukcesy i udane występy!

Więcej wiadomości w Tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

portal_tlo_0909

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>