Menu

Przyjdź na Plac Sobieskiego i wygraj bilet na Talię

Aktorzy „Solskiego” w utworze „Satisfaction” grupy The Rolling Stones? Czemu nie! Już dzisiaj, 31 sierpnia, na Placu Sobieskiego odbędzie się happening poprzedzający XX Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia, podczas którego będzie można wygrać bilety na spektakle. Początek wydarzenia o godz. 15.00.

Przyjdz-na-Plac-Sobieskiego-i-wygraj-bilet-na-Talie_mediumPiosenka angielskiego zespołu rockowego pojawi się w spektaklu „Havel – Man”, który otworzy jubileuszową edycję festiwalu w tarnowskim teatrze. W trakcie happeningu na Placu Sobieskiego będzie można usłyszeć odwórcę głównej roli w sztuce Piotra Hudziaka w towarzystwie Karoliny Gibki i Tomasza Wiśniewskiego. 

Za symboliczne pięć złotych będzie można nabyć specjalne zaproszenia na pokaz przedpremierowy. Spośród osób, które wykupią takie bilety, organizatorzy rozlosują wejściówki na XX Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2016. Do wygrania będą m.in. bilety na „Ożenek” Mikołaja Gogoli z Teatru Śląskiego w Katowicach, „Tata ma kota” Szymona Bogacza ze Sceny Prapremier InVitro w Lublinie czy na sztukę wieńczącą festiwal „Hawaje, czyli przygody siostry Jane” z Teatru Capitol w Warszawie.

Dodajmy, że 8 września tarnowskiej publiczności po raz pierwszy zaprezentowany zostanie spektakl „Havel – Man” w reżyserii Evy Rysovej, na podstawie tekstu Mateusza Pakuły. „Havel-Man” to wariacka, pełna muzyki komedia oparta na biografii Vaclava Havla – największego Czecha XX wieku. Dwaj kilerzy dostają zlecenie, aby przenieść się w czasie i zabić Havla, którego idee zmieniły Europę. – Spektakl jest pełen pseudoczeskiego języka i czysto czeskiego humoru – zapowiada autor Mateusz Pakuła.

Więcej wiadomości w Tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>