Menu

Duch bluesa pod Ratuszem

Na tarnowskim Rynku znowu zabrzmią bluesowe rytmy. Już jutro, 5 sierpnia, rozpoczyna się XI edycja letnich spotkań z bluesem – BYŁ SOBIE BLUES.

W tym roku w trzy sierpniowe soboty odbędą się koncerty plenerowe na tarnowskim Rynku, poprzedzone piątkowymi klubowymi koncertami Sam na sam z bluesem w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Nowością jest koncert finałowy, który tym razem odbędzie się wyjątkowo we czwartek,  25 sierpnia, także w piwnicach TCKu. Będzie to swego rodzaju wisienka na torcie, czyli BLUESIK BONUSIK z udziałem Wojciecha Waglewskiego oraz inicjatora i animatora festiwalu – Wojtka Klicha.

Duch-bluesa-pod-Ratuszem_mediumNa scenie plenerowej zaprezentują się zarówno znani „wyjadacze” bluesa, jak i młode blues-rockowe formacje. Melomani, którzy nie będą mogli rozstać się z blusem, po sobotnich koncertach na płycie Rynku mogą wziąć udział w jam session. Spotkania muzyków z publicznością odbywać się będą w klubie “Przepraszam” – Rynek 10.

Program koncertów:

5.08. 20:00, Gypsy and The King – Piwnice TCK

6.08. 19:00, Pocieszyński-Blues, Maciej Lipina z utworami ze spektaklu „SKAZANY NA BLUESA” – Rynek
12.08. 20:00, Ida Zalewska I Kuba Płużek – Piwnice TCK

13.08. 19:00, Makar & The Children Of The Corn, Cheap Tobbacco – Rynek

19.08. 20:00, Bartek Grzanek – Piwnice TCK

20.08. 19:00, Bartek Grzanek Trio, Sagittarius – Rynek

25.08, 20:00, BLUESIK BONUSIK: Wojtek Waglewski/Klich – Improwizacje – Piwnice TCK

Bilety na SAM NA SAM Z BLUESEM w cenie 10 zł.; na BLUESIK BONUSIK w cenie 25 zł do nabycia  w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Ilość miejsc ograniczona. Na koncerty plenerowe wstęp wolny.

Więcej wiadomości w Tygodniku Miasto i Ludzie w Twoim kiosku

jedynka

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>