Zdearzenia 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie

W ramach tegorocznego święta miasta – Zdearzenia 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z Jarosławem Zbrożkiem, redaktorem naczelnym portalu „Moje Miasto Tarnów”.

Jarosław Zbrożek mieszka i pracuje w Tarnowie. Jedną z największych jego pasji jest miasto Tarnów, jego historia, dziedzictwo kulturowe, miejsca pamięci i zabytki oraz dokonania jego mieszkańców na przestrzeni wieków. Od kilku lat prowadzi portal internetowy „Moje Miasto Tarnów” (www.mmtarnow.com) – przystępny i rzetelny przewodnik wirtualny po Tarnowie, popularyzując wiedzę o ziemi tarnowskiej i promując ją jako przestrzeń niezwykle bogatą poznawczo. W portalu można znaleźć zróżnicowane tematycznie artykuły bazujące na dostępnej literaturze poświęconej miastu, a także wywiady ze ciekawymi tarnowianami oraz galerię zdjęć dokumentującą m.in. Stary Cmentarz oraz wybrane tarnowskie tablice i bramy.

Zbrożek plakatx

Wstęp na spotkanie jest wolny.