Menu

Zuzanna Smolińska martwa natura – wystawa w bibliotece

25 lutego zapraszamy wszystkich do Galerii Niebieskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie na wernisaż wystawy Zuzanny Smolińskiej, studentki II roku malarstwa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

11017736_881909865193023_2624552570720686819_nNa wystawie młoda tarnowianka zaprezentuje dziesięć obrazów ze swojego dorobku artystycznego, które powstały w ciągu dwóch lat trwania jej studiów na krakowskiej uczelni. Prezentują różne podejścia i postrzegania martwej natury. Obrazy są w różnych formatach oraz malowane w wielu technikach i o rozmaitej gamie kolorystycznej.

Podczas wernisażu zaplanowanego na czwartek 25 lutego oprawę muzyczną zapewnią uczniowie wydziału wokalnego Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Tarnowie. Swoje przybycie zapowiedzieli także państwo Jadwiga i Jacek Janiccy. Zuzanna Smolińska opowie o swoich pracach prezentowanych na wystawie oraz o tym, w jakich okolicznościach powstawały.

Wernisaż odbędzie się: Galeria Niebieska, 25 lutego, godz. 17.00. Wystawa będzie czynna do końca marca.

plakat Zuza (Large)

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>