Menu

CORAZ WIĘCEJ REZERWACJI NA INAUGURACJĘ DĄBROWSKIEGO „KINA NA SZPILKACH”

Wielkimi krokami zbliża się dzień inauguracji nowej oferty promocyjnej Kina „Sokół” w Dąbrowie Tarnowskiej – „KINA NA SZPILKACH”.

logo kino ns_DDKPrzypomnijmy, że wszystko zaczęło się od pomysłu o Paniach, ale nie tylko (partnerzy też mogą czuć się usatysfakcjonowani…), dla których organizatorzy chcą przygotować dedykowany im program wieczoru wokół atrakcyjnego filmu. Pierwszym pokazem będzie seans komedii romantycznej „Słaba płeć?”, poprzedzony degustacją przekąsek przygotowanych przez Hotel „Cristal Park” w Dąbrowie Tarnowskiej. Widzowie będą mogli obejrzeć stoiska promocyjne                    i handlowe (robiąc zakupy, bądź oglądając ekspozycje) kilku wystawców z różnych branż (rękodzieło artystyczne, biżuteria, zdrowy styl życia, kosmetyki, dietetyka), a tuż przed projekcją będą mieć szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody ufundowanej przez firmy prezentujące się podczas „damskiego wieczoru” (po losowaniu nagród wśród widzów na scenie).

Panie na ten niezwykły seans w ramach „Kina na Szpilkach” będą mogły zakupić bilety w promocyjnej cenie 10 zł, (panowie w cenie regularnej 17 zł).

Pierwsze spotkanie już w piątkowy wieczór 15 stycznia o godz.19:00, zachęcamy do wcześniejszego przybycia, w holu stoiska będą gotowe już od godz.18:30. Coraz więcej rezerwacji na portalu kina zapowiada interesujący start nowej kampanii!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>