Menu

KINO „ SOKÓŁ ” Z NOWĄ PROPOZYCJĄ PROMOCYJNĄ – NIE TYLKO DLA KOBIET…

Z myślą o Paniach, ale nie tylko (partnerzy też będą czuć się usatysfakcjonowani…) dąbrowskie Kino „Sokół” inicjuje z Nowym Rokiem akcję promocyjną, która może stać się cykliczna (raz w miesiącu lub raz na kwartał) – zależeć to będzie od sukcesu lub niepowodzenia frekwencyjnego za pierwszym razem, czyli w piątkowy wieczór 15 stycznia o godz.19:00.

logo kino ns_DDKZapraszamy do „Kina Sokół na Szpilkach” – w programie komedia romantyczna „Słaba płeć”, a przed seansem: możliwość odwiedzenia i zakupu biżuterii, smakołyków, kosmetyków, otrzymania kuponów zniżkowych fitness, degustacja promocyjnego poczęstunku przygotowanego przez sponsorów, loteria fantowa (losowanie tuż przed rozpoczęciem seansu – około godz.19:15) oraz …miła niespodzianka od gospodarza obiektu.

Panie na ten niezwykły seans będą mogły zakupić bilety w promocyjnej cenie 10 zł, (panowie w cenie regularnej 17 zł), wyjście do kina będzie doskonałą okazją do spotkania towarzyskiego, wymiany opinii i ploteczek!

Dodaj komentarz

Możesz użyć znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>