XVII Akcja honorowego krwiodawstwa

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie uprzejmie informuje, iż w dniu 24 września 2015 roku w godz. od 8:00 do 12:00 (rejestracja do godz. 11:00) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, odbędzie się XVII Akcja honorowego krwiodawstwa.

krwinka[1]Do oddania krwi zapraszamy osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat. W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.
Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.