Uwaga, utrudnienia!

Z powodu remontów nawierzchni skrzyżowania ulic Pułaskiego i Krakowskiej, autobusy linii 1, 11, 14, 30, 31, 208, 225 i 227 korzystać będą z objazdów. Omijany będzie przystanek Krakowska – Planty, a przystanek Mościckiego – Pułaskiego pozostanie nieczynny. Remonty powinny potrwać do 9 października.

arch_102

Autobusy linii nr 1, 14 i 30 w kursach wykonywanych w kierunku Al. Jana Pawła II i Os. Jasna II na odcinku od ulicy Mościckiego do ulicy Krakowskiej będą mieć wytyczoną trasę objazdu ulicami Reymonta i Kochanowskiego. Na trasie objazdu pomijany będzie przystanek Mościckiego – Pułaskiego. Zamiast tego pasażerowie będą mogli korzystać z przystanku Mościckiego – Wiejska. Autobusy linii nr 208, 225 i 227 w kursach wykonywanych z ul. Pułaskiego w kierunku Tarnowca będą jeździć objazdem ulicami Pułaskiego, Mościckiego i Sikorskiego do ul. Narutowicza. Na trasie objazdu pomijany będzie przystanek Krakowska – Planty. Zamiast tego pasażerowie będą mogli korzystać z przystanku Pułaskiego – Stacja Paliw. Autobusy linii nr 11 i 31 w kursach wykonywanych w kierunku Os. Nauczycielskiego i Góry Św. Marcina na odcinku od ulicy Mościckiego do ulicy Krakowskiej będą jeździć objazdem ulicami Reymonta i Kochanowskiego.